Rolety Impresja

Roleta Impresja (dzień/noc) - to produkt, dzięki któremu  można sterować ilością światła przenikającego do wnętrza pomieszczenia. Bez konieczności podniesienia rolety  można obserwować  co się dzieje na zewnątrz.

Roleta Impresja występuje w kilku opcjach:

  • Impresja w kasecie - kaseta rolety wykonana jest z aluminium. Montuje się ją do ściany lub sufitu za pomocą łatwego do obsługi uchwytu. Demontaż rolety odbywa się razem z kasetą, jest to ważne w przypadku np. remontu, ponieważ tkaninę zwija się do kasety chroniąc ją w ten sposób przed zabrudzeniem. Sterowanie odbywa się w sposób płynny przy pomocy mechanizmu koralikowego i sznurka kulkowego, możliwe jest też sterowanie poprzez napęd elektryczny. Kolory kaset : biały, kość słoniowa, silver, czarny lub za dopłatą dowolny kolor RAL.
  • Impresja bez kasety – tańsza wersja rolety dzień/noc,  montowana do ściany lub sufitu za pomocą listwy montażowej, którą wpina się w uchwyty „ klipy”, równie łatwa w przypadku demontażu. Brak sterowania elektrycznego.
  • Impresja  Mini - w kasecie i prowadnicach – tym systemem można przesłonić każdą szybę osobno. W zależności od warunków montażowych można wykonać montaż w świetle szyby za pomocą prowadnic płaskich jak i poza nim stosując prowadnice przestrzenne. Kolory kaset : biały, brąz, antracyt, anoda silver, anoda olive oraz drewnopodobne.
  • Impresja Mini  z zestawem żyłkowym – roleta bez kasety i prowadnic, naprężana na żyłki do okien uchylnych. Bogata kolorystyka osprzętu. Możliwość bezinwazyjnego montażu.


Minimalna szerkość rolety to 30 cm. Maksymalnie roleta może zajmować do 240 cm w pionie i 230 cm w poziomie.

Rolety Impresja

Galeria zdjęć