Żaluzje plisowane

Żaluzja plisowana to atrakcyjny sposób zasłaniania każdego okna. Dzięki różnorodności sterowań, plisę można wykonać  nie tylko na okno standardowe, ale również na okno nietypowe np. w kształcie półkola, trójkąta, trapezu, pięciokąta  itp.

Żaluzje plisowane stosowane są w oknach ściennych, dachowych i ogrodach zimowych. Szeroka gama kolorystyczna osprzętu oraz tkanin o różnych właściwościach pozwala na doskonałą aranżację wnętrza.

Żaluzja plisowana EVIE

W kolekcji żaluzji plisowanych znajduje się prawie 300 tkanin, które pomogą Ci w ich łatwiejszym dopasowaniu do wnętrza. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób zaaranżujesz okna w domu. Idąc za głosem najświeższych trendów możesz zdecydować się na tkaniny utrzymane w tonacji bieli, kremów i szarości. Jeśli wolisz żywsze barwy, wybierz rozświetlające wnętrze kolory, takie jak: pomarańczowy, zielony lub malinowy. Każda tkanina to niepowtarzalne wzory i faktura materiału. Poza wyglądem możesz wybrać stopień przepuszczalności światła. W kolekcji znajdziesz tkaniny transparentne, półprzezroczyste i zaciemniające.

Plisa Evie może być montowana, m. in. na listwie przyszybowej, dzięki czemu zapewnia wygodny dostęp do okien i drzwi. W zależności od upodobań, zmiana położenia osłony może odbywać się przy użyciu jednego lub dwóch uchwytów, mocowanych na ruchomej rynnie.

Wybierając żaluzję plisowaną Evie do wyboru otrzymasz trzy rodzaje sterowania. Pierwszy z nich umożliwia sterowanie plisą za pomocą rynny dolnej, podczas gdy górna (mocowana na stałe) pozostaje nieruchoma. Ciekawym sposobem na osłonięcie okien może okazać się system z dwoma ruchomymi rynnami (górną i dolną). Żaluzja plisowana może wówczas przesłonić dowolny fragment okna, np. tworząc w nim zazdrostkę. Osoby lubiące częste metamorfozy wnętrz z pewnością docenią plisę Evie, która pozwala na wybranie dwóch tkanin w jednym systemie. W tym przypadku możesz, na przykład wybrać materiał transparentny na dzień i zaciemniający na noc. Wśród wielu możliwości, jakie oferuje plisa Evie, na pewno znajdziesz rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb.

Plisy to ciekawa alternatywa dla klasycznych osłon okiennych. Poza ochroną wnętrza przed słońcem, ozdobią każdą domową przestrzeń. Plisa Evie to modny i praktyczny sposób na aranżację okien. Sprawdź jak odmieni Twoje wnętrze.

Możliwość zastosowania napędu elektrycznego.

Produkty marki ANWIS są zgodne z normami dotyczącymi bezpieczeństwa dzieci (Child Safety).

intro zaluzje plisowane 

Galeria zdjęć