Żaluzje Juun 25 mm

Juun zmieni Twój sposób myślenia o żaluzjach aluminiowych. Zapewni Ci szybką i wygodną obsługę, a także trwałe i bezpieczne użytkowanie. W połączeniu z wyjątkową kolorystyką będzie idealną dekoracją, dopasowaną do Twoich oczekiwań i stylu wnętrza.

Dwukierunkowe sterowanie

Żaluzja pozioma Juun składa się z aluminiowych taśm o szerokości 25 mm. Zawieszone są na drabince sznurkowej, pomiędzy dwoma ruchomymi wałkami – górnym i dolnym. Zmieniając pozycję każdego z nich decydujesz, który fragment okna chcesz osłonić. Ukryty w rurce hamulec pozwala na stabilne zatrzymanie osłony w wybranym przez Ciebie położeniu, np. gdy będzie pełniła funkcję zazdrostki. Po całkowitym złożeniu, Juun przesłania jedynie niewielką część szyby. W ten sposób umożliwia szybkie przejście od zaciemnienia wnętrza, po jego całkowite nasłonecznienie. Linki prowadzące zapewniają płynne prowadzenie żaluzji, a także pozwalają na wygodne uchylanie i otwieranie okien. Korzystając z uchwytu umiejscowionego na górnym wałku możesz dodatkowo zmieniać kąt nachylenia lamel. Przekręcając go do dołu lub do góry decydujesz o ilości światła wpadającego do pomieszczenia.

Dom w barwach lamel

Dopasowanie żaluzji do wnętrza ułatwi Ci dostępność 85 kolorów lamel. Mogą być stonowane lub przykuwać wzrok swoją wyrazistością i nasyceniem barw. W celu uzyskania zamierzonego efektu możesz także zdecydować o kolorze osprzętu, w skład którego wchodzą ruchome wałki oraz uchwyty sterujące. W standardzie mogą występować w 8 kolorach: białym, białym kremowym, beżowym, anoda silver, antracytowym, bazaltowym szarym, brązowym oraz czarnym. Istnieje też możliwość wybrania niestandardowych kolorów wałków sterujących (wg. palety RAL). Dzięki temu idealnie spersonalizujesz swoją żaluzję i nadasz jej określony charakter.

Bezpieczeństwo i wygoda na co dzień

Żaluzja Juun sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. W salonie lub sypialni pomoże Ci znaleźć idealny balans pomiędzy prywatnością a odpowiednim oświetleniem wnętrza. Jest odporna na wilgoć, więc doskonale odnajdzie się w kuchennych i łazienkowych aranżacjach. Może stać się również praktycznym i ciekawym dodatkiem w pokoju dziecka. Nie posiada zewnętrznych elementów sterujących, takich jak sznurek czy łańcuszek koralikowy, przez co pomoże Ci stworzyć otoczenie bezpieczne dla najmłodszych członków rodziny (Child Safety). Swoje zastosowanie znajdzie również w domowym biurze. Skutecznie ochroni wnętrze przed zbyt intensywnym światłem, które często utrudnia korzystanie z komputera. Tak naprawdę żaluzja aluminiowa Juun sprawdzi się we wszystkich miejscach, w których potrzebujesz oryginalnej dekoracji okien o szerokim zakresie sterowania.

 

intro zaluzje juun

juun gif nastolatka


 

 

Galeria zdjęć